П`ятниця, 22.11.2024, 19:17

Робимо магістерську роботу

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
stats
Пошук
Форма входу
Статті
7. Атомістичні вчення античності (Демокріт, Епікур, Лукрецій Кар)
Поняття субстанції у філософії
Матеріальне виробництво – основа існування і розвитку суспільства. Людина суб’єкт життєдіяльності суспільства.
Вимоги до написання тексту та оформлення курсової роботи
Філософія Стародавнього Сходу (Китай, Індія): загальна характеристика
Нові файли
наказ 1112 МОН
ДСТУ Б В.2.7-46-96. Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови.
Головна » 2010 » Липень » 2 » Кваліфікаційні ознаки роботи
20:31
Кваліфікаційні ознаки роботи
Кваліфікаційні ознаки роботи дають загальну характеристику виконаних досліджень і наводяться у вступі після розкриття сутності та обґрунтування актуальності вирішуваної задачі. Кожен пункт викладається декількома чітко й стисло сформульованими реченнями, які повинні давати точну і вичерпну характеристику відповідної ознаки та забезпечувати швидке ознайомлення з характером магістерської роботи. При викладенні кваліфікаційних ознак слід дотримуватися заданої нижче послідовності, рекомендованої ВАК України для дисертаційних робіт [1].
Актуальність теми. Шляхом критичного аналізу сучасного рівня техніки та відомих розв'язань задачі обґрунтовують актуальність і доцільність роботи для розвитку відповідної галузі науки чи виробництва.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. По можливості вказують місце поданої роботи в загальних напрямах наукових досліджень випускаючої кафедри, її зв'язок із планами та програмами наукової роботи університету.
Мета і завдання дослідження. Формулюють головну мету роботи та перелік завдань, які необхідно розв'язати для досягнення поставленої мети.
Об'єкт дослідження – це процес або явище, що породжує проблемну ситуацію й тому вибране для вивчення.
Предмет дослідження міститься в межах об'єкта і по суті визначає тему магістерської роботи.
Методи дослідження. Подається перелік методів дослідження, використаних для розв’язання конкретних завдань роботи, з коротким описом, що саме досліджувалось кожним із використаних методів.
Наукова новизна одержаних результатів. Подають коротку анотацію нових наукових положень і рішень, запропонованих автором, підкреслюють їх відмінність від відомих раніше та ступінь новизни (вперше одержано, вдосконалено, дістало подальший розвиток). Слід зосередити увагу на основній сутності та рівні новизни наукових результатів роботи, не спиняючись на дрібних деталях і не розглядаючи практичні результати (способи, пристрої, методики, схеми тощо).
Практичне значення одержаних результатів. Перелічуються нові практичні результати, корисні для виробництва та подальших наукових досліджень (способи, пристрої, методики, схеми, інформація і т. п.), із указанням ступеня їх новизни, готовності до використання та рекомендацій щодо застосування. Якщо результати досліджень упроваджені чи готуються до впровадження у виробництво, слід указати точну назву організації чи підприємства, де це робиться. Бажано також послатися на акт упровадження, наведений у додатках до роботи.
Особистий внесок автора. Наводиться перелік виконаних особисто автором досліджень, отриманих ним наукових і практичних результатів. За наявності наукових праць, опублікованих зі співавторами, слід сформулювати внесок автора у ці роботи.
Апробація та публікація результатів роботи. Вказують, на яких наукових конференціях доповідалися результати досліджень й у яких статтях, матеріалах і тезах конференцій, авторських свідоцтвах вони опубліковані (з посиланнями на список використаних джерел).
Структура роботи. Вказують загальний обсяг та структуру роботи за зразком: Робота складається з __ аркушів креслень, __ плакатів, пояснювальної записки на __ сторінках, у тому числі __ таблиць, __ рисунків, списку з __ використаних джерел, __ додатків. Основний текст роботи містить вступ, __ розділів, висновки і рекомендації.
Переглядів: 1240 | Додав: ped4enko | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Липень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • чудові фото Полтава
  • статті про будівництво в Україні
  • Законодательство Украины
  • Кошториси - сметы будівельнику
  • хмарка магістра
    будівництво Організація управління капітальним Організація управління капітальним Організація управління капітальним Ринок кінцевої будівельної продукці креслення Плакат філософія Висновки суспільство джерела структура культура цивілізація науково-технічний прогрес Рецензія існування Правила оформлення МР природа ПЗ система проблема результат теоретично функція Наукові ступені Загальні вимоги техніка Людина Болонський процес практика істина магістр пізнання Форма категорії заперечення зміни якість діалектика розуміння розвиток звязки субстанція буття релігія наука теорія психоаналіз неопозитивізм позитивізм презентація життя Ірраціоналізм марксизм закон аспірантура докторантура міністерство Російська філософія стаття академія вимоги МОН аспирантура філософська концепція кант ідеали метод пізнання натурфілософія Філософія Середньовіччя Елліністична і римська філософія матерія і форма Сократ Атомістичні вчення Філософія Стародавнього Сходу німецька філософія середньовічна філософія
    © Pedchenko 2009-2024Хостинг від uCoz