Субота, 23.11.2024, 07:11

Робимо магістерську роботу

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
stats
Пошук
Форма входу
Статті
7. Атомістичні вчення античності (Демокріт, Епікур, Лукрецій Кар)
Поняття субстанції у філософії
Матеріальне виробництво – основа існування і розвитку суспільства. Людина суб’єкт життєдіяльності суспільства.
Вимоги до написання тексту та оформлення курсової роботи
Філософія Стародавнього Сходу (Китай, Індія): загальна характеристика
Нові файли
наказ 1112 МОН
ДСТУ Б В.2.7-46-96. Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови.
Головна » 2010 » Червень » 30
Рецензія має містити такі дані:
* назва магістерської роботи, прізвище та ініціали її автора;
* характеристика структури роботи;
* висновок про відповідність змісту магістерської роботи виданому завданню;
* характеристика виконання кожного розділу роботи, ступінь використання автором останніх досягнень науки та практики;
* позитивні сторони магістерської роботи;
* недоліки та зауваження до роботи;
* загальна оцінка про відповідність роботи встановленим вимогам та її цінність для практичного застосування у діяльності органів державної влади (органів місцевого самоврядування), розробки державної політики;
* загальний висновок про оцінку (за чотирибальною шкалою), на яку заслуговує робота;
* найменування посади та підпис рецензента.
Рецензії, у яких не висловлено зауважень до роботи, до розгляду не приймаються.
Переглядів: 858 | Додав: ped4enko | Дата: 30.06.2010 | Коментарі (0)

Додатки включаються до складу пояснювальної записки з метою розміщення допоміжних матеріалів, які можуть утруднити читання роботи при включенні до складу основного тексту, але необхідні для повноти сприйняття та фактографічного підтвердження результатів досліджень. У додатках можуть наводитися:
* проміжні математичні доведення, формули і розрахунки;
* описи розроблених алгоритмів та програм для ЕОМ;
* таблиці допоміжних цифрових чи інших даних;
* масові однотипні ілюстрації допоміжного характеру;
* розроблені автором відокремлені документи, рекомендовані для впровадження (інструкції, методики, технічні умови, технологічні карти);
* протоколи випробувань, акти впровадження і т.п.
Додатки розміщують після списку використаних джерел у порядку появи посилань у тексті роботи. Кожний додаток починається з нової сторінки. Текст додатка оформляється таким же чином, як і текст розділу пояснювальної записки, але номери таблиць, рисунків та формул розпочинаються не з цифри – номера розділу, а з букви, що позначає додаток.
Переглядів: 959 | Додав: ped4enko | Дата: 30.06.2010 | Коментарі (0)

При написанні кваліфікаційної магістерської роботи її автор повинен посилатися на авторів і джерела, з яких запозичив ідеї, методи досліджень, фактичні дані, окремі результати чи іншу інформацію. Для цього служить список використаних джерел, котрий містить бібліографічні описи використаних джерел та розміщується після висновків.
До списку використаних джерел слід уключати стандарти, норми проектування, інструкції та інші нормативні документи, довідники, підручники, навчальні посібники, монографії, статті в періодичних виданнях та збірниках наукових праць, матеріали і тези наукових конференцій, дисертації та автореферати дисертацій, а також інші літературні джерела, які використовувалися у процесі виконання та написання кваліфікаційної магістерської роботи. Рекомендується також давати посилання на особисті наукові праці автора.
Список використаних джерел складається в алфавітному порядку прізвищ перших авторів та назв робіт або в порядку появи посилань у тексті. До нього звичайно включають останні видання публікацій. На більш ранні видання посилаються, коли в них наявний матеріал, не включений до останнього видання, а також для обґрунтування пріоритету в історичному аналізі стану питання.
Бібліографічний опис джерел у списку складають відповідно до чинних стандартів із бібліотечної та видавничої справи [6, 7, 8], повністю і точно наводячи всі необхідні дані. Характерні приклади бібліографічного опису книги, автореферату дисертації, статті у журналі чи збір ... Читати далі »
Переглядів: 2500 | Додав: ped4enko | Дата: 30.06.2010 | Коментарі (0)

Пошук
Календар
«  Червень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архів записів
Друзі сайту
  • чудові фото Полтава
  • статті про будівництво в Україні
  • Законодательство Украины
  • Кошториси - сметы будівельнику
  • хмарка магістра
    будівництво Організація управління капітальним Організація управління капітальним Організація управління капітальним Ринок кінцевої будівельної продукці креслення Плакат філософія Висновки суспільство джерела структура культура цивілізація науково-технічний прогрес Рецензія існування Правила оформлення МР природа ПЗ система проблема результат теоретично функція Наукові ступені Загальні вимоги техніка Людина Болонський процес практика істина магістр пізнання Форма категорії заперечення зміни якість діалектика розуміння розвиток звязки субстанція буття релігія наука теорія психоаналіз неопозитивізм позитивізм презентація життя Ірраціоналізм марксизм закон аспірантура докторантура міністерство Російська філософія стаття академія вимоги МОН аспирантура філософська концепція кант ідеали метод пізнання натурфілософія Філософія Середньовіччя Елліністична і римська філософія матерія і форма Сократ Атомістичні вчення Філософія Стародавнього Сходу німецька філософія середньовічна філософія
    © Pedchenko 2009-2024Хостинг від uCoz