Понеділок, 20.05.2024, 17:25

Робимо магістерську роботу

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
stats
Пошук
Форма входу
Статті
7. Атомістичні вчення античності (Демокріт, Епікур, Лукрецій Кар)
Поняття субстанції у філософії
Матеріальне виробництво – основа існування і розвитку суспільства. Людина суб’єкт життєдіяльності суспільства.
Вимоги до написання тексту та оформлення курсової роботи
Філософія Стародавнього Сходу (Китай, Індія): загальна характеристика
Нові файли
наказ 1112 МОН
ДСТУ Б В.2.7-46-96. Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови.
Головна » 2010 » Квітень » 29 » Основна частина пояснювальної записки
21:51
Основна частина пояснювальної записки
Основна частина пояснювальної записки складається з розділів і підрозділів. Невеликі за обсягом розділи можуть не містити підрозділів. Розділ може мати вступ, який поміщається перед першим підрозділом і по суті є короткою анотацією розділу. В кінці кожного розділу, як правило, формулюють висновки із стислим викладенням отриманих у даному розділі наукових і практичних результатів. Це дає змогу швидко ознайомитися з роботою та вивільнити загальні висновки від другорядних подробиць.
Кількість і перелік розділів основної частини, їх назви та обсяг зумовлюються змістом магістерської роботи, отриманими науковими й практичними результатами. Обов'язковими для кожної роботи є наявність і зміст перших трьох розділів, а також економічного обґрунтування розроблення.
Розділ 1. Огляд літератури. Шляхом критичного аналізу літературних джерел слід схарактеризувати основні етапи розвитку наукової думки і технічних рішень за темою магістерської роботи, окреслити коло розв’язаних питань та питань, що залишились нерозв’язаними, і таким чином знайти місце своєї роботи у вирішенні поставленої задачі. Розділ закінчується висновками про стан розв’язання проблеми та формулюванням задач магістерської роботи.
Розділ 2. Теоретичне обґрунтування роботи. На основі аналізу даних науково-технічної літератури, відомих теорій і методів розрахунку робиться спроба якісного чи кількісного теоретичного прогнозування результатів майбутнього дослідження. Оцінюється можливий вплив окремих факторів на досягнення кінцевої мети і встановлюються доцільні межі їх варіювання при проведенні експериментальних досліджень. За неможливості апріорного теоретичного прогнозування даний розділ може містити оцінку узгодженості результатів, отриманих у магістерській роботі, з відомими теоріями чи результатами експериментальних досліджень. У такому випадку він розміщується після розділів, у яких виконано аналіз та узагальнення результатів власних досліджень. Назву розділу конкретизують відповідно до теми дослідження.
Розділ 3. Методика досліджень. Шляхом порівняльного аналізу можливих методів вирішення задачі магістерської роботи розробляються й описуються загальні підходи до її розв’язання та методики проведення окремих досліджень. Наводяться методи теоретичних і експериментальних досліджень, принципи дії та характеристики апаратури, аналізуються можливі похибки вимірювань, описуються методи обробки та аналізу результатів. Стандартні чи загальновідомі методики описуються коротко з посиланням на відповідну літературу (ДСТУ, ГОСТ, довідники і т.п.). Запропоновані вперше чи модифіковані автором методи досліджень слід описати детально, обґрунтувавши доцільність їх використання.
Наступні розділи містять результати теоретичних та експериментальних досліджень, їх обробку, аналіз і рекомендації щодо практичного використання. Описуються й обґрунтовуються виконані конструкторські розробки та інженерно-технологічні рекомендації. Результати власних досліджень викладаються з вичерпною повнотою, підтверджуються необхідними фактичними даними і порівнюються з результатами вітчизняних та зарубіжних досліджень. Слід також обґрунтувати новизну й достовірність отриманих наукових і практичних результатів, повноту вирішення поставлених задач, необхідність та напрями подальших досліджень. Виклад матеріалу підпорядковується одній провідній ідеї, визначеній автором та науковим керівником, як мета і завдання кваліфікаційної магістерської роботи.
Останній розділ містить економічне обґрунтування виконаних розроблень. У ньому може бути наведена оцінка собівартості запропонованої технології, конструкції, матеріалу чи виробу (в абсолютних цінах), розрахунок економічного ефекту від упровадження запропонованих технічних рішень у виробництво, порівняння рішень, розроблених автором, із відомими аналогами (технічний, соціальний та економічний ефект у відносних цінах).
Переглядів: 991 | Додав: ped4enko | Рейтинг: 0.0/0
Пошук
Календар
«  Квітень 2010  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту
  • чудові фото Полтава
  • статті про будівництво в Україні
  • Законодательство Украины
  • Кошториси - сметы будівельнику
  • хмарка магістра
    будівництво Організація управління капітальним Організація управління капітальним Організація управління капітальним Ринок кінцевої будівельної продукці креслення Плакат філософія Висновки суспільство джерела структура культура цивілізація науково-технічний прогрес Рецензія існування Правила оформлення МР природа ПЗ система проблема результат теоретично функція Наукові ступені Загальні вимоги техніка Людина Болонський процес практика істина магістр пізнання Форма категорії заперечення зміни якість діалектика розуміння розвиток звязки субстанція буття релігія наука теорія психоаналіз неопозитивізм позитивізм презентація життя Ірраціоналізм марксизм закон аспірантура докторантура міністерство Російська філософія стаття академія вимоги МОН аспирантура філософська концепція кант ідеали метод пізнання натурфілософія Філософія Середньовіччя Елліністична і римська філософія матерія і форма Сократ Атомістичні вчення Філософія Стародавнього Сходу німецька філософія середньовічна філософія
    © Pedchenko 2009-2024Хостинг від uCoz