Понеділок, 20.05.2024, 18:15

Робимо магістерську роботу

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
stats
Пошук
Форма входу
Статті
7. Атомістичні вчення античності (Демокріт, Епікур, Лукрецій Кар)
Поняття субстанції у філософії
Матеріальне виробництво – основа існування і розвитку суспільства. Людина суб’єкт життєдіяльності суспільства.
Вимоги до написання тексту та оформлення курсової роботи
Філософія Стародавнього Сходу (Китай, Індія): загальна характеристика
Нові файли
наказ 1112 МОН
ДСТУ Б В.2.7-46-96. Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови.
Головна » 2011 » Лютий » 17
Для того щоб успішно змусити себе займатися самостійною роботою в першу чергу необхідно точно спланувати свій робочий час. Виділити 3-4 години на день для самостійної роботи - саме цей час необхідний для вивчення та аналізу додаткового матеріалу.



Матеріал треба не тільки побіжно прочитати, найголовніше його зрозуміти!! Планувати свій розклад слід не на весь рік, а на семестр (розклад як правило складають на один семестр вперед), а також обов'язково щодня з вечора наступного дня (для оперативної коригування).

Увечері кожного дня також слід підводити підсумок вашої самостійної роботи. Необхідно уважно перевірити чи все зроблено за вашим планом, якщо що то не зроблено обов'язково виділіть додатковий час для завершення роботи, а також подальші чому це не зроблено, і що необхідно зробити щоб подібне не сталося повторно.

Переглядів: 944 | Додав: ZIDAN | Дата: 17.02.2011 | Коментарі (0)

Практично для будь-якого виду бізнесу презентація є невід'ємною частиною. Презентація - не тільки відмінний спосіб продемонструвати вашу пропозицію, але й гарний спосіб заявити про себе. Питання полягає в тому як провести презентацію максимально ефективно і інформативнішою.

Підготуйте грунт для презентації.

Для початок необхідно представитися, це допоможе зробити презентацію менш офіційною і сухий, все таки презентація це якогось роду шоу. Навіть у випадку якщо ви виступаєте не один, уявіть всю свою команду. Це добре розрядить обстановку і люди встигнуть підготуватися для спілкування.

Після того як ви представилися перед аудиторією необхідно провести короткий огляд вашого продукту (чи пропозиції). Можна розповісти історію створення, призначення продукту (цілі речення). Короткий огляд не варто розтягувати більш ніж на 3-5 хвилин, якщо короткий огляд буде тривати довше, ваші слухачі втратять увагу та інтерес до вашої презентації.

Після огляду необхідно коротко розповісти структуру вашого виступу. Робиться це для того, щоб ваші слухачі мали уявлення про хід вашої презентації, могли заздалегідь готувати вам питання, а також могли орієнтуватися у вашому доповіді.
Вся підготовка до основної частини не повинна займати більше 5-7 хвилин, інакше слухачі занудьгують.

Говоріть повільно і виразно.

Виступаючий людина повинна говорити виразно і зрозуміло. Під час презентації багато доповідачів роблять величезну помилку не роблячи пауз в ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 1957 | Додав: ZIDAN | Дата: 17.02.2011 | Коментарі (0)

Пошук
Календар
«  Лютий 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28
Архів записів
Друзі сайту
  • чудові фото Полтава
  • статті про будівництво в Україні
  • Законодательство Украины
  • Кошториси - сметы будівельнику
  • хмарка магістра
    будівництво Організація управління капітальним Організація управління капітальним Організація управління капітальним Ринок кінцевої будівельної продукці креслення Плакат філософія Висновки суспільство джерела структура культура цивілізація науково-технічний прогрес Рецензія існування Правила оформлення МР природа ПЗ система проблема результат теоретично функція Наукові ступені Загальні вимоги техніка Людина Болонський процес практика істина магістр пізнання Форма категорії заперечення зміни якість діалектика розуміння розвиток звязки субстанція буття релігія наука теорія психоаналіз неопозитивізм позитивізм презентація життя Ірраціоналізм марксизм закон аспірантура докторантура міністерство Російська філософія стаття академія вимоги МОН аспирантура філософська концепція кант ідеали метод пізнання натурфілософія Філософія Середньовіччя Елліністична і римська філософія матерія і форма Сократ Атомістичні вчення Філософія Стародавнього Сходу німецька філософія середньовічна філософія
    © Pedchenko 2009-2024Хостинг від uCoz