П`ятниця, 03.05.2024, 06:47

Робимо магістерську роботу

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
stats
Пошук
Форма входу
Статті
7. Атомістичні вчення античності (Демокріт, Епікур, Лукрецій Кар)
Поняття субстанції у філософії
Матеріальне виробництво – основа існування і розвитку суспільства. Людина суб’єкт життєдіяльності суспільства.
Вимоги до написання тексту та оформлення курсової роботи
Філософія Стародавнього Сходу (Китай, Індія): загальна характеристика
Нові файли
наказ 1112 МОН
ДСТУ Б В.2.7-46-96. Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови.

Чи важко здавати усний іспит? Ви напевно посміхнетеся почувши таке питання. Адже з одного боку не має значення як проходить іспит, усно, письмово або тестом. Але якщо подивитися з іншого боку, то відразу стане ясно що усний іспит набагато складніше, в порівнянні з іншими різновидами іспитів.

Такий висновок можна зробити тому що, під час усного іспиту, ви не тільки показуєте свої знання, але і складаєте іспит на вміння правильно говорити.

Природно найголовніша складова іспиту, це ваші знання. Але багато чого залежить ще й від того, як ви ладнаєте з людьми. Адже навіть у випадку якщо ви знаєте предмет не дуже добре, завжди є шанс списати з наперед приготованою шпаргалки, вивчити і все розповісти.
У разі ж якщо у вас є проблеми зі спілкуванням, шанс здачі усного іспиту прагнути до нуля. Адже на усному іспиті важливо не тільки знати, необхідно ще дохідливо піднести ці знання викладачеві.

Для того щоб усний іспит пройшов для вас максимально комфортно, вам необхідно в першу чергу добре виспатися. Лягти спати краще за все як можна раніше, щоб бути максимально бадьорим під час іспиту.

У разі якщо раптом ви недостатньо добре виспалися, вранці варто випити чашку підбадьорливого, смачного, гарячої кави. Але не більше однієї кухлика, адже велика кількість кофеїну, викликає сонливість, що не може не дуже добре позначитися на екзамені.

Отже ... Читати далі »

Переглядів: 2098 | Додав: ZIDAN | Дата: 03.02.2011 | Коментарі (0)

У житті часто буває, що людина закінчивши університет або інститут і влаштувавшись на роботу за своєю спеціальністю раптом усвідомлює що це не його. Ну не лежить душа до такої роботи. А якщо це підкріплено додатковими проблемами .... Іноді зарплата маленька або нецікаву роботу.

Бувають розбіжності з'являються в колективі, в загальному з упевненістю можна сказати що причини як правило є і вони досить важливі.
А якщо раптом вийшло що колись, під час вступу, професія була затребувана, а через п'ять років виявилося що всі вакансії зайняті і таких спеціалістів як ви величезна кількість.

У таких ситуаціях нерідко виникає думка про другу вищу освіту.

У даний момент другу вищу освіту безкоштовно можуть законно отримати тільки військовослужбовці-контрактники, які відслужили в збройних силах більше 15 років. Для тих хто не служив і служити не збирається необхідно умовити керівництво підприємства оплатити навчання. Якщо ж керівництво не умовляти, вам доведеться оплатити навчання з власної кишені.

Здобути другу вищу освіту не тільки корисно але й вигідно, тому що вам не доведеться вчити все по новий, всі ваші раннє здані предмети з'являться в заліковці автоматом. Вам залишиться лише здати відсутні заліки та іспити. Термін навчання для отримання другої вищої освіти становить 2 роки на очній формі навчання і 2,5 - 3 рок< ... Читати далі »

Переглядів: 1803 | Додав: ZIDAN | Дата: 30.01.2011 | Коментарі (0)

Конспектування буває різним

Прийнято вважати, що учні вузів якісніше і більше конспектують, ніж школярі. Але у випадку, коли учень старших класів захоче навчитися конспектувати саме зараз, для нього це не складе ніяких проблем. Навпаки, навички оптимальної структуризації своїх записів будуть вагомим чинником у підготовці до навчання в інституті.

Конспектування по Корнельському методу. Такий метод вперше був використаний в Корнельському університеті, звідси і його назва. Сторінка ділиться на основне поле і досить велике поле для приміток ліворуч. У головному полі пишеться вся лекція, а в полі приміток, після перечитування основного тексту, робляться позначки основних ідей, ключових слів та інших важливих нюансів. Як правило, поле для приміток буде близько двох з половиною дюймів (трохи більш 7 см), звідси випливає, що простір аркуша буде у форматі А4. Подібні зошити для конспектів продаються в більшості канцелярських магазинів.

Поле для приміток це також поле і для власних думок. Від можливої кількості ваших згенерованих думок з приводу лекції, залежить і обсяг місця для їх конспектування, так що буде не зайвим використовувати другу сторону листа, як все теж поле для приміток. Хоча є й інший варіант - конспектуйте на обох сторонах аркуша, але з немаленькими проміжками між записами кожної лекції.

Вивчайте конспект лек ... Читати далі »

Переглядів: 1854 | Додав: ZIDAN | Дата: 30.01.2011 | Коментарі (0)

Всі знають, що слово «економіка» (якщо брати точний переклад з грец. Мови) означає «управління будинком». І справді, протягом багатьох років, під економікою розуміли раціональне правління домашнім господарством, витратами і доходами сім'ї. Головним тут було вміння не витрачати більше коштів, ніж заробляєш. Звідси і з'явився епітет «економний», або по-іншому розважливий, дбайливий.


Зараз економіка
, зрозуміло, не може обмежитися заощадженням «копійок». Вже з мистецтва зниження витрат вона перетворилася на мистецтво підвищення багатств. І численні експерти, зайняті в цій сфері, займаються, якщо говорити в загальному, застосуванням і розробкою різноманітних методів, які спрямовані на те, щоб діяльність економіки була ефективною. Робота економістів актуальна скрізь, де потрібно розрахунок і планування фінансових операцій, аналіз усієї діяльності підприємства, контроль за витрачанням коштів. І все це рухається до ключової мети - зробити підприємство прибутковим, тобто досягти, щоб воно стало приносити прибуток, а не збитки.

З цієї причини і високі запити до економіста. Він зобов'язаний володіти хорошим теоретичним багажем, для того, щоб розбиратися в законах економіки та правила розвитку суспільства як такого, вміти розбирати статистичні дані і давати їм правильну інтерпретацію, вміти думати не просто у відповідність до законів логіки, а ... Читати далі »

Переглядів: 4353 | Додав: ZIDAN | Дата: 30.01.2011 | Коментарі (0)

Можливо, ти прийдеш на промислове підприємство, і станеш проводити моніторинг всіх технологічних процесів, при цьому, з'ясовуючи, що фабрика або цех «вдихає» і яку саме гидоту намагається «видихнути». Тут ти будеш брати участь у вдосконаленні та розробці обладнання, яке покликане охороняти навколишнє середовище. «Це вкрай земна спеціальність, в ній майже немає місця для романтики», - так говорить завідувачка кафедри промислової екології.

Інша область застосування твоїх сил - це організаційно-управлінська. Припустимо, у міському комітеті з захисту екології, де ти будеш здійснювати нагляд за всією екологічною діяльністю підприємств. Зазвичай подібні організації є в рамках бюджету з витікаючими звідси розмірами оплати. Однак, як не дивно, майже всі майбутні екологи практично не турбуються про свою зарплату. «Це робота буде корисна майбутнім поколінням», - говорить одна з альтруісток.

Якщо ти вже бачиш себе
в кріслі міського еколога, то май на увазі: зараз часто відсутні чіткі механізми для реалізації Закону про охорону навколишнього середовища, та й комітети з екології часто абсолютно безсилі. Ось тут і потрібен буде твій бійцівський характер і стійкий характер! А звідси - вже крок до великої політики. Оскільки в багатьох країнах саме партії «зелених» роблять всю погоду в суспільстві. Щоправда, це не можна сказати про Росію. О ... Читати далі »

Переглядів: 897 | Додав: ZIDAN | Дата: 30.01.2011 | Коментарі (0)

Вже сьогодні фахівцями прогнозується зникнення до 35% приватних вищих навчальних закладів протягом наступних кількох років з ринку освіти. Разом з тим, що залишилася частина приватних вузів будуть серйозно конкурувати з державними установами. У більшості випадків, у майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків завдання зводиться до того, щоб усіма силами потрапити в державних ВНЗ на бюджетну основу, в крайньому випадку, податися туди ж, але на платній основі. Приватний ВНЗ залишається третім і самим небажаним варіантом.

У приватних вузах така логіка, м'яко кажучи, не вітається. У числі комерційних вузів існують і такі установи, які мають серйозну матеріально-освітню базу. Це добротні і технічно високо оснащені аудиторії, бібліотеки, саму систему освіти, яка відповідає європейським стандартам, і, нарешті, вельми значний імідж, який дозволяє їх випускникам бути нарівні з дипломованими фахівцями з держвузів. Крім того, тоді як державні вузи в останні десятиліття не прагнули до розвитку, на увазі достатку кількості учнів, приватні вузи боролися за кожного студента саме тим, що активно розвивалися, надаючи з кожним роком все більш кращі умови якісного навчання.

Як правило, в пристойних комерційних установах система менеджменту в рази ефективніше, ніж у державних ВНЗ. Про це говорить багато чого, починаючи від забезпе ... Читати далі »

Переглядів: 1724 | Додав: ZIDAN | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (0)

На що здатні студенти в бізнесі

Як відомо, у світі зараз криза. Це відбивається на всьому: подорожчання товарів, послуг на кредитному ринку, масові скорочення на заводах, підприємствах. У таких умовах проблема завоювання робочих місць стає найбільш гострою. Причому зовсім не ясно, чи будуть розміщувати вакансії для студентів ті компанії, які сьогодні всіма силами прагнуть скоротити свій штат. Але не все настільки безперспективно.

Практика на підприємстві

Отже, переглянувши безкоштовні оголошення і пройшовши співбесіду ви приступаєте до стажування. Стажування на підприємстві та проходження навчальної практики є загальноприйнятою формою співробітництва. Це нескладно. В потрібний час влаштовуєтеся на потрібне підприємство на стажування, практику, знайомитеся зі специфікою роботи компанії, виконуєте просту, найчастіше, паперову роботу, а після всього цього складаєте звіт про виконану роботу, свої враження. На основі цього звіту ви зрозумієте, чи потрібна вам така робота, саме в цій компанії. Звичайно, досить відповідальних завдань практикант навряд чи отримає, але бути корисним можна завжди. Фактор скорочення робочих місць на підприємстві має лише підстьобнути студента-практиканта позитивно проявити себе. А значить заробити право якщо не на оклад, то, в крайньому випадку, на преміювання.

Не варто, у міру проходження практики, розраховувати на те, що в ... Читати далі »

Переглядів: 1071 | Додав: ZIDAN | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (1)

Цілком різними способами можна отримувати освіту. Навчання в інституті може всього лише носити характер доповнення до процесу становлення фахівця. Спробуємо зрозуміти, як між собою різняться різні форму навчання: очна (денна), заочна (дистанційна) та вечірня. У чому їх плюси і мінуси.

У цілому, всі студенти в результаті мають одні й ті ж дипломи, але, по суті, вони різні. На денному навчанні життя студента протікає максимально насичено. Це дійсно яскравий відрізок життя молодих фахівців. І випускники потім ще не раз згадають студентські роки: життя у гуртожитку, романтику, дружні відносини, побачення і весілля.

Але всі ці враження не завжди є визначальними у виборі форми навчання. Адже не для всіх життя студента очники припаде до душі. Вона може бути веселою і романтичною, а може і набридати, дратувати. І потім, при бажанні будь-вечірки, заочник спокійно може завести знайомство зі студентами з очного відділення і також стикнутися із студентським життям у повному обсязі.

Основний плюс очного навчання полягає в тому, що існує можливість присвятити максимум сил, часу і старанності навчання. Це особливо важливо на перших етапах навчання, коли маса освоюваної інформації максимальна, а також коли студенту просто необхідно більш поглиблене вивчення теорії. Наприклад, для кар'єри академіка. У цілому, завдання просте. Чим абстракт ... Читати далі »

Переглядів: 2288 | Додав: ZIDAN | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (0)

Припустимо після тривалої економії та позбавлення себе всіх радощів життя, у вас скупчилася деяку кількість грошей. І перед вами постає питання, куди ж витратити цю суму, та так щоб і користь була!

Багато хто вважає що найкращим вкладенням будуть різні акції, облігації, рухоме і не рухоме майно. Це все звичайно добре, але не надійно, акції падають у ціні з кожним днем, різні економічні кризи взагалі в порядку віщо. Навіть нерухомість (здавалося б, що може бути надійніше?), Ціни на яку практично завжди високі, трапляються обвалюються, що ж робити?
Відповідь як завжди простий, гроші варто вкладати у себе! Особистий зростання завжди дає набагато більший відсоток прибутку, у порівнянні з будь-якими іншими інвестиціями.

Плюси інвестицій у власний розвиток:

1. Такі інвестиції куди простіші, порівняно наприклад з покупкою нерухомістю.

2. Вкладати гроші в себе куди приємніше і корисніше

3. Навіть якщо ваші вкладення будуть марні (що буває вкрай рідко), в цьому будете винні лише ви, а не цунамі в Японії.

1. Книги

Книги є самим древньому і перевіреним методом інвестування в себе. Коли то в давні часи одна єдина книжка коштувала скажених грошей, і дозволити собі її міг далеко не кожен. Зараз же книги коштують не дорого. Більше того багато хто книги можна скачати в інтернеті безкоштовно, якщо ж постійного доступу в ... Читати далі »

Переглядів: 1216 | Додав: ZIDAN | Дата: 29.01.2011 | Коментарі (0)

Абітурієнт (У латинській мові звучить як abituriens (abiturientis), перекладається як людина збирається йти або в дослівному перекладі з латинської abiturus - "той, хто повинен піти"). У переважній більшості країн абітурієнт - особа, що закінчує середній навчальний заклад, але ще не склавши іспит. У Радянському Союзі з 50-х років XX століття, а пізніше і на пострадянській території термін отримав вже трохи інше значення. Абітурієнт - особа, що надходить у середню спеціальну або вищий навчальний заклад.

Студент(На латинському звучить як (studens), означає ретельно працюючий, учень, займається). Студентом називають людину навчається у вищому навчальному закладі, а в багатьох країнах студентами називають і учнів середніх навчальних закладів (коледжі). Колись у Стародавньому Римі, а також в середні століття студентами називали будь-якої людини, який займався процесом пізнання. У зв'язку з реорганізацією в XII столітті університетів термін став повсюдно вживатися і означав як викладача, так і учнів, але після введення для викладачів вчених звань (професор, доктор наук, доцент і т.д.) "Студентами" стали вважатися тільки учнів.

Бакалавр(У первинному значенні з латинської означає-подвассал, від baccalaria - маєток) - вчений ... Читати далі »

Переглядів: 1055 | Додав: ZIDAN | Дата: 28.01.2011 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • чудові фото Полтава
  • статті про будівництво в Україні
  • Законодательство Украины
  • Кошториси - сметы будівельнику
  • хмарка магістра
    будівництво Організація управління капітальним Організація управління капітальним Організація управління капітальним Ринок кінцевої будівельної продукці креслення Плакат філософія Висновки суспільство джерела структура культура цивілізація науково-технічний прогрес Рецензія існування Правила оформлення МР природа ПЗ система проблема результат теоретично функція Наукові ступені Загальні вимоги техніка Людина Болонський процес практика істина магістр пізнання Форма категорії заперечення зміни якість діалектика розуміння розвиток звязки субстанція буття релігія наука теорія психоаналіз неопозитивізм позитивізм презентація життя Ірраціоналізм марксизм закон аспірантура докторантура міністерство Російська філософія стаття академія вимоги МОН аспирантура філософська концепція кант ідеали метод пізнання натурфілософія Філософія Середньовіччя Елліністична і римська філософія матерія і форма Сократ Атомістичні вчення Філософія Стародавнього Сходу німецька філософія середньовічна філософія
    © Pedchenko 2009-2024Хостинг від uCoz