П`ятниця, 03.05.2024, 05:52

Робимо магістерську роботу

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
stats
Пошук
Форма входу
Статті
7. Атомістичні вчення античності (Демокріт, Епікур, Лукрецій Кар)
Поняття субстанції у філософії
Матеріальне виробництво – основа існування і розвитку суспільства. Людина суб’єкт життєдіяльності суспільства.
Вимоги до написання тексту та оформлення курсової роботи
Філософія Стародавнього Сходу (Китай, Індія): загальна характеристика
Нові файли
наказ 1112 МОН
ДСТУ Б В.2.7-46-96. Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови.
Плакати виконуються вручну або за допомогою комп'ютера на аркушах формату А1. Допускається виконання плакатів шляхом наклеювання на аркуш креслярського паперу фрагментів, роздрукованих на принтері, ксерокопіювання попередньо склеєних оригіналів, а також іншими способами, які забезпечують достатньо чітке зображення. Розмір шрифтів та графічних зображень повинен забезпечувати можливість їх сприйняття з відстані 3 - 4 метрів. Незалежно від техніки виконання у правому нижньому куті кожного плаката ставиться штамп, який заповнюється за зразком креслень і завіряється підписами автора роботи, консультантів, наукового керівника та завідувача випускаючої кафедри.
Переглядів: 2555 | Додав: ped4enko | Дата: 29.07.2010 | Коментарі (0)

Креслення виконуються за допомогою комп’ютера чи вручну олівцем і оформляються згідно з чинними нормативними документами [3, 4, 5], на аркушах формату А1 або А2. В нижньому правому куті креслення ставиться кутовий штамп установленої форми.
Переглядів: 1161 | Додав: ped4enko | Дата: 13.07.2010 | Коментарі (0)

Оформлення кваліфікаційної магістерської роботи повинно відповідати даним методичним указівкам, загальним правилам та чинним нормативним документам щодо оформлення креслень і науково-технічних звітів.
Переглядів: 1345 | Додав: ped4enko | Дата: 06.07.2010 | Коментарі (0)

Кваліфікаційні ознаки роботи дають загальну характеристику виконаних досліджень і наводяться у вступі після розкриття сутності та обґрунтування актуальності вирішуваної задачі. Кожен пункт викладається декількома чітко й стисло сформульованими реченнями, які повинні давати точну і вичерпну характеристику відповідної ознаки та забезпечувати швидке ознайомлення з характером магістерської роботи. При викладенні кваліфікаційних ознак слід дотримуватися заданої нижче послідовності, рекомендованої ВАК України для дисертаційних робіт [1].
Актуальність теми. Шляхом критичного аналізу сучасного рівня техніки та відомих розв'язань задачі обґрунтовують актуальність і доцільність роботи для розвитку відповідної галузі науки чи виробництва.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. По можливості вказують місце поданої роботи в загальних напрямах наукових досліджень випускаючої кафедри, її зв'язок із планами та програмами наукової роботи університету.
Мета і завдання дослідження. Формулюють головну мету роботи та перелік завдань, які необхідно розв'язати для досягнення поставленої мети.
Об'єкт дослідження – це процес або явище, що породжує проблемну ситуацію й тому вибране для вивчення.
Предмет дослідження міститься в межах об'єкта і по суті визначає тему магістерської роботи.
Методи дослідження. Подається перелік методів дослідження, використаних для розв’язання конкретних завдань роботи, з к ... Читати далі »
Переглядів: 1205 | Додав: ped4enko | Дата: 02.07.2010 | Коментарі (0)

Рецензія має містити такі дані:
* назва магістерської роботи, прізвище та ініціали її автора;
* характеристика структури роботи;
* висновок про відповідність змісту магістерської роботи виданому завданню;
* характеристика виконання кожного розділу роботи, ступінь використання автором останніх досягнень науки та практики;
* позитивні сторони магістерської роботи;
* недоліки та зауваження до роботи;
* загальна оцінка про відповідність роботи встановленим вимогам та її цінність для практичного застосування у діяльності органів державної влади (органів місцевого самоврядування), розробки державної політики;
* загальний висновок про оцінку (за чотирибальною шкалою), на яку заслуговує робота;
* найменування посади та підпис рецензента.
Рецензії, у яких не висловлено зауважень до роботи, до розгляду не приймаються.
Переглядів: 819 | Додав: ped4enko | Дата: 30.06.2010 | Коментарі (0)

Додатки включаються до складу пояснювальної записки з метою розміщення допоміжних матеріалів, які можуть утруднити читання роботи при включенні до складу основного тексту, але необхідні для повноти сприйняття та фактографічного підтвердження результатів досліджень. У додатках можуть наводитися:
* проміжні математичні доведення, формули і розрахунки;
* описи розроблених алгоритмів та програм для ЕОМ;
* таблиці допоміжних цифрових чи інших даних;
* масові однотипні ілюстрації допоміжного характеру;
* розроблені автором відокремлені документи, рекомендовані для впровадження (інструкції, методики, технічні умови, технологічні карти);
* протоколи випробувань, акти впровадження і т.п.
Додатки розміщують після списку використаних джерел у порядку появи посилань у тексті роботи. Кожний додаток починається з нової сторінки. Текст додатка оформляється таким же чином, як і текст розділу пояснювальної записки, але номери таблиць, рисунків та формул розпочинаються не з цифри – номера розділу, а з букви, що позначає додаток.
Переглядів: 920 | Додав: ped4enko | Дата: 30.06.2010 | Коментарі (0)

При написанні кваліфікаційної магістерської роботи її автор повинен посилатися на авторів і джерела, з яких запозичив ідеї, методи досліджень, фактичні дані, окремі результати чи іншу інформацію. Для цього служить список використаних джерел, котрий містить бібліографічні описи використаних джерел та розміщується після висновків.
До списку використаних джерел слід уключати стандарти, норми проектування, інструкції та інші нормативні документи, довідники, підручники, навчальні посібники, монографії, статті в періодичних виданнях та збірниках наукових праць, матеріали і тези наукових конференцій, дисертації та автореферати дисертацій, а також інші літературні джерела, які використовувалися у процесі виконання та написання кваліфікаційної магістерської роботи. Рекомендується також давати посилання на особисті наукові праці автора.
Список використаних джерел складається в алфавітному порядку прізвищ перших авторів та назв робіт або в порядку появи посилань у тексті. До нього звичайно включають останні видання публікацій. На більш ранні видання посилаються, коли в них наявний матеріал, не включений до останнього видання, а також для обґрунтування пріоритету в історичному аналізі стану питання.
Бібліографічний опис джерел у списку складають відповідно до чинних стандартів із бібліотечної та видавничої справи [6, 7, 8], повністю і точно наводячи всі необхідні дані. Характерні приклади бібліографічного опису книги, автореферату дисертації, статті у журналі чи збір ... Читати далі »
Переглядів: 2453 | Додав: ped4enko | Дата: 30.06.2010 | Коментарі (0)

Висновки за результатами досліджень містять стислий виклад найбільш важливих наукових і практичних результатів, одержаних у магістерській роботі. Висновки повинні розкривати методи вирішення поставленої задачі, якісні та кількісні показники розроблення порівняно з відомими рішеннями, а також давати рекомендації щодо їх використання.
Переглядів: 946 | Додав: ped4enko | Дата: 06.05.2010 | Коментарі (0)

Основна частина пояснювальної записки складається з розділів і підрозділів. Невеликі за обсягом розділи можуть не містити підрозділів. Розділ може мати вступ, який поміщається перед першим підрозділом і по суті є короткою анотацією розділу. В кінці кожного розділу, як правило, формулюють висновки із стислим викладенням отриманих у даному розділі наукових і практичних результатів. Це дає змогу швидко ознайомитися з роботою та вивільнити загальні висновки від другорядних подробиць.
Кількість і перелік розділів основної частини, їх назви та обсяг зумовлюються змістом магістерської роботи, отриманими науковими й практичними результатами. Обов'язковими для кожної роботи є наявність і зміст перших трьох розділів, а також економічного обґрунтування розроблення.
Розділ 1. Огляд літератури. Шляхом критичного аналізу літературних джерел слід схарактеризувати основні етапи розвитку наукової думки і технічних рішень за темою магістерської роботи, окреслити коло розв’язаних питань та питань, що залишились нерозв’язаними, і таким чином знайти місце своєї роботи у вирішенні поставленої задачі. Розділ закінчується висновками про стан розв’язання проблеми та формулюванням задач магістерської роботи.
Розділ 2. Теоретичне обґрунтування роботи. На основі аналізу даних науково-технічної літератури, відомих теорій і методів розрахунку робиться спроба якісного чи кількісного теоретичного прогнозування результатів майбутнього дослідження. Оцінюється можливий ... Читати далі »
Переглядів: 987 | Додав: ped4enko | Дата: 29.04.2010 | Коментарі (0)

Пояснювальна записка є головною складовою магістерської роботи. Вона має містити повний, але стислий виклад методів дослідження, наукових положень роботи, вихідних даних та отриманих результатів. Загальний обсяг пояснювальної записки повинен складати 70 - 140 сторінок комп'ютерного друку, оформлених згідно з наведеними нижче рекомендаціями. До складу пояснювальної записки входять:
* титульний аркуш, оформлений за зразком додатка А;
* зміст, який містить найменування та номери початкових сторінок структурних частин роботи (вступу, всіх розділів і підрозділів, висновків, списку використаних джерел, додатків);
* перелік умовних позначень, якщо в роботі використані маловідомі скорочення, символи й позначення;
* вступ, який стисло розкриває сутність і стан науково-технічної задачі, її значимість та обґрунтування необхідності вирішення, містить загальну характеристику і кваліфікаційні ознаки роботи;
* основна частина, орієнтовна структура якої наведена нижче;
* висновки та рекомендації за результатами досліджень;
* список використаних джерел;
* додатки (за необхідності).
Викладені нижче правила написання та оформлення пояснювальної записки відповідають загальноприйнятому стилю наукових робіт і повинні бути витримані при написанні кваліфікаційної магістерської роботи.
Переглядів: 1983 | Додав: ped4enko | Дата: 26.04.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • чудові фото Полтава
  • статті про будівництво в Україні
  • Законодательство Украины
  • Кошториси - сметы будівельнику
  • хмарка магістра
    будівництво Організація управління капітальним Організація управління капітальним Організація управління капітальним Ринок кінцевої будівельної продукці креслення Плакат філософія Висновки суспільство джерела структура культура цивілізація науково-технічний прогрес Рецензія існування Правила оформлення МР природа ПЗ система проблема результат теоретично функція Наукові ступені Загальні вимоги техніка Людина Болонський процес практика істина магістр пізнання Форма категорії заперечення зміни якість діалектика розуміння розвиток звязки субстанція буття релігія наука теорія психоаналіз неопозитивізм позитивізм презентація життя Ірраціоналізм марксизм закон аспірантура докторантура міністерство Російська філософія стаття академія вимоги МОН аспирантура філософська концепція кант ідеали метод пізнання натурфілософія Філософія Середньовіччя Елліністична і римська філософія матерія і форма Сократ Атомістичні вчення Філософія Стародавнього Сходу німецька філософія середньовічна філософія
    © Pedchenko 2009-2024Хостинг від uCoz