П`ятниця, 03.05.2024, 08:52

Робимо магістерську роботу

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
stats
Пошук
Форма входу
Статті
7. Атомістичні вчення античності (Демокріт, Епікур, Лукрецій Кар)
Поняття субстанції у філософії
Матеріальне виробництво – основа існування і розвитку суспільства. Людина суб’єкт життєдіяльності суспільства.
Вимоги до написання тексту та оформлення курсової роботи
Філософія Стародавнього Сходу (Китай, Індія): загальна характеристика
Нові файли
наказ 1112 МОН
ДСТУ Б В.2.7-46-96. Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови.

Більшість батьків студентів мають сумнів щодо того, чи варто їх дитині вчитися в бакалавріате і чи знайде він після отримання ступеня високооплачувану роботу. Спеціаліст HeadHunter з маркетингу поспішає розвіяти ці сумніви:

- На сьогоднішній день, саме по собі вищу освіту дуже цінно для роботодавців. Розміщуючи вакансію, більшість не вимагають кірок бакалавра або магістра. До того ж претенденти на вакансію намагаються не афішувати наявну ступінь бакалавра, спираючись лише на наявність вищої освіти. Робиться це з тієї причини, що потенційному роботодавцю, якщо йому повідомити про свою ступеня бакалавра, може здатися ступінь магістра упущеної і він може відмовити у працевлаштуванні.

В основній своїй масі, потенційних роботодавців цікавлять рівень знань і досвід претендента. І іноді ступінь магістра може зумовити результат співбесіди в кращу сторону.

З іншого боку, для більшості професійних напрямів важливіші 2 роки практики, ніж ті 2 роки, які здобувач провів в аудиторіях магістратури. І навряд чи такий стан справ в найближчій перспективі зміниться. Однак, в таких областях, як фармацевтика, юридичне право, психологія, все ж таки не обійтися без ступеня магістра.

Переглядів: 927 | Додав: ZIDAN | Дата: 28.01.2011 | Коментарі (0)

У такої дворівневої форми навчання досить супротивників. Багато хто вважає, що ступінь бакалаврів отримують недоучився молоді люди. Однак, ті вузи, які, не чекаючи відповідного закону, перейшли на таку систему освіти, з таким твердженням не згодні. Це такі авторитетні ВНЗ Росії, як Бауманка (МГТУ), Університет дружби народів і Інститут міжнародних відносин в Москві.

Освіта в двох рівнях дає можливість використовувати найбільш гнучкі навчальні курси. Таку думку висловив в інтерв'ю Комсомольській Правді Володимир Шадриков, професор Вищої школи економіки. Наприклад, у нашому навчальному закладі факультет психології має в одному бакалаврському напрямку три майстерні вузької спеціалізації. Така система (бакалавр - магістр) викликає більше роздумів про майбутню кар'єру. Зауважимо, що зовсім не заважає навчанню, скоріше навпаки. Підтверджується це на світовому рівні, адже близько 80% американських випускників закінчують вузи зі ступенем бакалавра.

Переглядів: 918 | Додав: ZIDAN | Дата: 28.01.2011 | Коментарі (0)

У магістратуру можна вступити шляхом здачі іспитів. Природно, тут більше платних місць, ніж на попередній ступені (бакалаврат). Наприклад, в одному з найбільших і авторитетних вузів Росії, Фінансової академії при уряді Російської Федерації, в цьому навчальному році виділено трохи менше 600 безкоштовних (бюджетних) місць в бакалавріате, тоді як в магістратурі всього лише 100 місць.

У будь-якому випадку, можливості вузів, в плані надання місць в магістратурі, різні. На це впливають, як якість навчання, так і кадрово-матеріальна база вузу.

Передбачено безкоштовне навчання в магістратурі особливо талановитих студентів. А ось у разі не дуже успішної здачі іспитів в магістратурі, при наявності, звичайно ж, вільних місць, зарахування відбувається на платну форму навчання. Дуже навіть може бути, що відучившись у вузі 5 років, студент зможе навчатися в магістратурі, однак тут також доведеться платити за навчання. Адже навчання в магістратурі вже випустила фахівця вважається вже другим рівнем вищої освіти.

Переглядів: 916 | Додав: ZIDAN | Дата: 28.01.2011 | Коментарі (0)

Навчання на бакалавра триває чотири роки. Найкраще вищу освіту і є бакалаврат. У підсумку, диплом такого студента буде мати запис: "за такою-то спеціальності присвоєно ступінь бакалавра". Що стосується магістратури, то тут доведеться попрацювати ще два роки. Це можливість для випускників стати вченим або ж викладачами, а значить, максимально збільшити свій багаж знань.

Однак, все ще існують навчальні заклади, які зберегли колишню, п'ятирічну систему навчання. У вузі, де є спеціальності, які забезпечують безпеку держави і особи, працюють за цією системою і видають дипломи спеціалістів. Так само як і у вузах медичної спрямованості.

Між іншим, разом з форматом "11 років школи - ступінь бакалавра - магістратура" мирно сусідять і інші. Наприклад, закінчивши 9 класів, людина вступає до навчального закладу середньої ланки (коледж), а після закінчення вступає до вузу. У цьому випадку, студент отримає ступінь бакалавра вже через 3 роки, за умови збереження того ж напрями навчання, як в коледжі.

Переглядів: 12463 | Додав: ZIDAN | Дата: 27.01.2011 | Коментарі (0)

Німецькі ВНЗ переживають епоху змін. Німеччина належить до числа перших європейських держав, що підписали в 1999 році Болонську декларацію про створення єдиного загальноєвропейського освітнього простору. У вузах країн-учасниць вводяться близькі за типом навчальні програми і дипломи, що дають можливість підвищення академічної мобільності, полегшення взаємного визнання дипломів і забезпечення конкурентоспроможності європейських вузів.

Головний елемент Болонського процесу, до якого в даний час підключилися 46 держав - це дворівнева система навчання: бакалавр (BA - Bachelor) - магістр (MA - Master). Крім цього, ряд країн вже визнали аспірантуру (Promotion) в якості третього рівня.

Оцінка академічної успішності в рамках Болонського процесу відбувається за Європейською системою заліку знань (ECTS - EuropeanCreditTransferSystem). ECTS оцінює навчальне навантаження студентів за обсягом роботи, необхідного для успішного закінчення навчання. Одна кредитна одиниця ECTS відповідає 30 годинам навчального навантаження.

На даний момент у німецьких вузах співіснують паралельно дві структури навчання:
нова дворівнева система бакалавр - магістр, а також традиційні навчальні програми з отриманням диплома (спеціаліста) або магістра (Magister Artium).

На вересень 2007 року загальне число навчальних програм у ні ... Читати далі »

Переглядів: 1671 | Додав: ZIDAN | Дата: 26.01.2011 | Коментарі (0)

Загальні вимоги до наукової роботи, що подається до захисту на здобуття наукового ступеня:

1. Наукова робота повинна бути написана здобувачем самостійно і без використання джерел, не зазначених в доданому списку літератури.

2. Робота може бути представлена у рукописному або опублікованому вигляді на одному з офіційних мов Міжнародної академії наук Сан-Марино або державною мовою за місцем розташування підрозділу Міжнародного інституту «ІНФО - Рутенія».

3. Наукова робота бакалавра повинна являти собою доказ, що здобувач вміє грамотно, науково і переконливо представити відому тему в конкретній галузі знань і що він володіє правилами і навичками, необхідними для підготовки наукових публікацій.

4. Наукова робота магістра повинна довести на прикладі розробленої здобувачем теми, що він вміє самостійно витягувати з різних наукових публікацій методи і знання, за допомогою яких поставлена задача може бути вирішена, і використовувати ці методи і знання для вирішення поставленого завдання.

5. Наукова робота доктора повинна бути науково-кваліфікаційною роботою, яка містить постановку і рішення в конкретній науковій області завдання, яка розширює цю галузь наукового знання або обгрунтовує в ній нові напрямки або проблеми.

6. Наукова робота доктора вищої сходинки повинна бути науково-кваліфікаційною роботою, в якій, на підставі виконаних авт ... Читати далі »

Переглядів: 1558 | Додав: ZIDAN | Дата: 26.01.2011 | Коментарі (0)

НАУКОВІ СТУПЕНІ В СИСТЕМІ ОСВІТИ США

Associate Degree (ступінь асоціатів)

Є проміжною ступенем між закінченням школи і ступенем бакалавра. Цей ступінь привласнюється після навчання за дворічною програмою коледжу і веде до отримання ступеня бакалавра після завершення двох додаткових років навчання.

Bachelor's Degree (ступінь Бакалавра)

У США перший етап вищої освіти (відразу після закінчення середньої школи) триває, як правило, чотири роки (за деякими спеціальностями, як, наприклад архітектура, потрібно вчитися 5 років) і, при успішному навчанні, закінчується отриманням ступеня Бакалавра (Bachelor's Degree). Навчання на цьому рівні називається по-англійськи undergraduate. Воно може бути розділене на два дворічних блоку з проміжною ступенем Associate. У цьому випадку, після перших двох років навчання у дворічному коледжі (де освіта коштує дешевше), можна поміняти навчальний заклад.

При отриманні Bachelor's Degree ви стаєте дипломованим студентом, так званим graduate student. Навчання на рівні вище undergraduate (після отримання Bachelor's Degree), має назву graduate (або postgraduate, що частіше використовується у Великобританії) і може закінчитися:
присвоєнням ступеня магістра (тривалість 1-2 роки);
присвоєнням ступеня магістра і подальшим докторських навчанням (ще 3 ... Читати далі »

Переглядів: 3067 | Додав: ZIDAN | Дата: 26.01.2011 | Коментарі (0)

Окрім цікавості матеріалів в інтернеті завжди шукаєш шось потрібне і що може допомогти в офлайне, аналізуючи цей сайт я можу скажать шо той хто хоче дійсно стати магістром то перечитавши ці матеріали якусь користі він обовязково отрима. Як підтвердження написаного я мыгби закинуть сюди скан свого діплома з відзнакою і присвоєною ступінн магістра будівництва, але лень. далі я буду вести блог аспіранта і з часом піду і в докторантуру. Це дітище заувати не буду і старатимусь викладувати тут цікаві матеріали. Удачі в навчанні та нормальному житті!!!
Переглядів: 859 | Додав: ped4enko | Дата: 17.11.2010 | Коментарі (0)

Заголовки структурних частин роботи: "ЗМІСТ, "УМОВНІ ПОЗНАЧЕННЯ", "ВСТУП", "РОЗДІЛ 1", "РОЗДІЛ 2", . . . "ВИСНОВКИ", "СПИСОК ВИКОРИСТАНИХ ДЖЕРЕЛ", "Додаток А", "Додаток Б" . . . друкують угорі сторінки великими літерами напівжирним шрифтом симетрично до тексту. Назви розділів друкуються таким же чином у наступному рядку. Номери та заголовки підрозділів друкують маленькими літерами (крім першої великої) напівжирним шрифтом з абзацного відступу. Крапки в кінці заголовків не ставлять. Між заголовком та текстом залишається відстань розміром у половину або цілий рядок. Текст кожного розділу, додатка та інших структурних частин пояснювальної записки починається з нової сторінки; тексти підрозділів розміщуються один за одним на поточній сторінці. Перед заголовком підрозділу пропускають один – два рядки. Заголовок підрозділу, який потрапив униз сторінки і виявився відірваним від тексту підрозділу, переносять на наступну сторінку.
Переглядів: 945 | Додав: ped4enko | Дата: 11.08.2010 | Коментарі (0)

Пояснювальна записка до кваліфікаційної магістерської роботи друкується за допомогою комп'ютера на одній стороні аркуша білого паперу формату А4 шрифтом Times New Roman, кегль 14. Міжрядковий інтервал вибирається таким, щоб на сторінці розміщувалося приблизно 30 рядків; поля встановлюються: ліве – не менше ніж 25 мм, праве – не менше ніж 10 мм, верхнє і нижнє – не менше ніж 20 мм. Ілюстрації (схеми, графіки, креслення, тощо) можуть виконуватися у вигляді комп'ютерної графіки або вручну. Кожна сторінка оформляється стандартною рамкою з кутовим штампом або нижнім колонтитулом із номером сторінки та скороченою назвою роботи. Пояснювальна записка переплітається або зшивається в тверді обкладинки. Зразок оформлення фрагменту пояснювальної записки з заголовками, текстом, таблицями, формулами та ілюстраціями наведено в додатку Б.
Переглядів: 2717 | Додав: ped4enko | Дата: 29.07.2010 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 6 »
Пошук
Календар
«  Травень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Друзі сайту
  • чудові фото Полтава
  • статті про будівництво в Україні
  • Законодательство Украины
  • Кошториси - сметы будівельнику
  • хмарка магістра
    будівництво Організація управління капітальним Організація управління капітальним Організація управління капітальним Ринок кінцевої будівельної продукці креслення Плакат філософія Висновки суспільство джерела структура культура цивілізація науково-технічний прогрес Рецензія існування Правила оформлення МР природа ПЗ система проблема результат теоретично функція Наукові ступені Загальні вимоги техніка Людина Болонський процес практика істина магістр пізнання Форма категорії заперечення зміни якість діалектика розуміння розвиток звязки субстанція буття релігія наука теорія психоаналіз неопозитивізм позитивізм презентація життя Ірраціоналізм марксизм закон аспірантура докторантура міністерство Російська філософія стаття академія вимоги МОН аспирантура філософська концепція кант ідеали метод пізнання натурфілософія Філософія Середньовіччя Елліністична і римська філософія матерія і форма Сократ Атомістичні вчення Філософія Стародавнього Сходу німецька філософія середньовічна філософія
    © Pedchenko 2009-2024Хостинг від uCoz