Понеділок, 20.05.2024, 21:04

Робимо магістерську роботу

Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту
stats
Пошук
Форма входу
Статті
7. Атомістичні вчення античності (Демокріт, Епікур, Лукрецій Кар)
Поняття субстанції у філософії
Матеріальне виробництво – основа існування і розвитку суспільства. Людина суб’єкт життєдіяльності суспільства.
Вимоги до написання тексту та оформлення курсової роботи
Філософія Стародавнього Сходу (Китай, Індія): загальна характеристика
Нові файли
наказ 1112 МОН
ДСТУ Б В.2.7-46-96. Будівельні матеріали. Цементи загальнобудівельного призначення. Технічні умови.
Головна » 2011 » Січень » 29 » Приватний ВНЗ краще державного ?
19:17
Приватний ВНЗ краще державного ?

Вже сьогодні фахівцями прогнозується зникнення до 35% приватних вищих навчальних закладів протягом наступних кількох років з ринку освіти. Разом з тим, що залишилася частина приватних вузів будуть серйозно конкурувати з державними установами. У більшості випадків, у майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків завдання зводиться до того, щоб усіма силами потрапити в державних ВНЗ на бюджетну основу, в крайньому випадку, податися туди ж, але на платній основі. Приватний ВНЗ залишається третім і самим небажаним варіантом.

У приватних вузах така логіка, м'яко кажучи, не вітається. У числі комерційних вузів існують і такі установи, які мають серйозну матеріально-освітню базу. Це добротні і технічно високо оснащені аудиторії, бібліотеки, саму систему освіти, яка відповідає європейським стандартам, і, нарешті, вельми значний імідж, який дозволяє їх випускникам бути нарівні з дипломованими фахівцями з держвузів. Крім того, тоді як державні вузи в останні десятиліття не прагнули до розвитку, на увазі достатку кількості учнів, приватні вузи боролися за кожного студента саме тим, що активно розвивалися, надаючи з кожним роком все більш кращі умови якісного навчання.

Як правило, в пристойних комерційних установах система менеджменту в рази ефективніше, ніж у державних ВНЗ. Про це говорить багато чого, починаючи від забезпечення студентів всім необхідним для навчального процесу, і закінчуючи розробкою нових напрямів освіти та організацією вузькоспеціалізованих курсів.

Плюси приватних вузів

На сьогоднішній день, тільки два вузи готують фахівців за своїми власними програмами - це СПбДУ і МГУ. Скоро і Бауманки дозволять такий підхід до освіти. Це державних ВНЗ, а хороший комерційний вуз, працюючи за держпрограмами, має ще й низку тих спеціалізованих курсів, які будуть дуже затребувані в майбутній професії студентів. Такий підхід виключає в майбутньому необхідність випускникам доучуватися або переучуватися.

Напевно, саме з цієї причини, дипломовані фахівці комерційних вузів частіше більш затребувані, ніж випускники державних установ. Єдине, навчальний заклад має право не сприяти у працевлаштуванні. Однак, тим краще вуз, коли програми з працевлаштування не просто є, а використовуються постійно і ефективно. Для більшості серйозних західних компаній не має значення походження вашого диплома, їх більше цікавить, наскільки ви сильні за своєю спеціальністю.

- Як приклад, наш інститут іноземних мов у Москві, - цитуємо ректора МІІЯ, директора російського Екзаменаційного центру університету в Кембриджі Амета Володарського. - Дипломи нашого інституту мають підтвердження сертифікатом університету Кембриджу про те, що його володар професійно володіє іноземною мовою. У нас цілі черги з потенційних роботодавців. Наші випускники затребувані як в міністерстві закордонних справ, так і в міжнародних представництвах Газпрому. Факультет перекладачів, починаючи з четвертого курсу, буквально розписаний. Сертифікати нашого інституту добре знають у західних країнах, а разом з тим навчання в нас коштує дешевше, ніж, приміром, на платній основі в бюджетному вузі. Річна вартість нашої освіти дорівнює двом тисячам євро.

Як економлять комерційні вузи?

- У першу чергу, у нас немає необхідності платити за оренду приміщень, тому як у нас навчальні корпуси знаходяться у власності, - розповідає ректор одного з ВУЗів. - Архіви, технічне забезпечення, читальні зали - все це своє і, в підсумку, знижується собівартість навчання. Крім цього, у нас, як і в будь-якому поважаючому себе приватному вузі, існує програма знижок (до 20%) для студентів, які відрізняються гарною успішністю.

Переглядів: 1725 | Додав: ZIDAN | Рейтинг: 3.0/2
Пошук
Календар
«  Січень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Друзі сайту
  • чудові фото Полтава
  • статті про будівництво в Україні
  • Законодательство Украины
  • Кошториси - сметы будівельнику
  • хмарка магістра
    будівництво Організація управління капітальним Організація управління капітальним Організація управління капітальним Ринок кінцевої будівельної продукці креслення Плакат філософія Висновки суспільство джерела структура культура цивілізація науково-технічний прогрес Рецензія існування Правила оформлення МР природа ПЗ система проблема результат теоретично функція Наукові ступені Загальні вимоги техніка Людина Болонський процес практика істина магістр пізнання Форма категорії заперечення зміни якість діалектика розуміння розвиток звязки субстанція буття релігія наука теорія психоаналіз неопозитивізм позитивізм презентація життя Ірраціоналізм марксизм закон аспірантура докторантура міністерство Російська філософія стаття академія вимоги МОН аспирантура філософська концепція кант ідеали метод пізнання натурфілософія Філософія Середньовіччя Елліністична і римська філософія матерія і форма Сократ Атомістичні вчення Філософія Стародавнього Сходу німецька філософія середньовічна філософія
    © Pedchenko 2009-2024Хостинг від uCoz